Příroda na prvním místě

Jedna z koncepcí našeho eshopu je minimalizovat negativní vliv elektroniky na životní prostředí. Všichni členové našeho týmu mají velice pozitivní vztah k přírodě, ať už v ní běháme nebo chodíme na procházky. V eco-friendly duchu jsme pojali zejména balení Vašich zásilek a přispíváme do recyklačního fondu.

Recyklační poplatek

Za veškerou prodanou elektroniku platíme recyklační poplatek a jsme registrováni na seznamu výrobců ČR. Jsme zapojeni do největšího systému kolektivního sběru elektro odpadů Asekol.

osvedceni-recyklace-sluchatek-asekol

Faktury elektronicky

Už žádné ničení lesů, všechny faktury zasíláme zákazníkům emailem. A pokud email s fakturou náhodou vymažete, nic se neděje vše dokážeme dohledat i bez čísla faktury.

RoHS

Všechny naše prodávané výrobky splňují podmínky RoHS o omezení nebezpečných látek v elektro zařízení. Šetříme přírodu i Vaše zdraví.

Ekologické balení

Většinu zásilek odesíláme v recyklovaných krabicích. Jak přesně Vaší zásilku zabalíme se můžete podívat zde.

Certifikace BSCI

Žádná dětská práce nebo otrokářské pracovní šichty. Většina produktů, které prodáváme pochází z továren s certifikací BSCI. Tato certifikace zaručuje, že produkty jsou vyráběny s ohledem na blaho pracovníků a ochranu životního prostředí.