Příroda na prvním místě

Jedna z koncepcí našeho eshopu je minimalizovat negativní vliv elektroniky na životní prostředí. Všichni členové našeho týmu mají velice pozitivní vztah k přírodě, ať už v ní běháme nebo chodíme na procházky. V eco-friendly duchu jsme pojali zejména balení Vašich zásilek a přispíváme do recyklačního fondu.

Recyklační poplatek

Za veškerou prodanou elektroniku platíme recyklační poplatek a jsme registrováni na seznamu výrobců ČR. Jsme zapojeni do největšího systému kolektivního sběru elektro odpadů Asekol.

osvedceni-recyklace-sluchatek-asekol

Faktury elektronicky

Už žádné ničení lesů, všechny faktury zasíláme zákazníkům emailem. A pokud email s fakturou náhodou vymažete, nic se neděje vše dokážeme dohledat i bez čísla faktury.

RoHS

Všechny naše prodávané výrobky splňují podmínky RoHS o omezení nebezpečných látek v elektro zařízení. Šetříme přírodu i Vaše zdraví.

Ekologické balení

Většinu zásilek odesíláme v recyklovaných krabicích. Jak přesně Vaší zásilku zabalíme se můžete podívat zde.

Certifikace BSCI

Žádná dětská práce nebo otrokářské pracovní šichty. Většina produktů, které prodáváme pochází z továren s certifikací BSCI. Tato certifikace zaručuje, že produkty jsou vyráběny s ohledem na blaho pracovníků a ochranu životního prostředí.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení