Jak balíme Vaše zásilky

Balení zboží bývá úskalím ne jednoho internetového obchodu. Pro řadu obchodníků je běžnou praxí „naházet“ zboží do krabice zalepit, odeslat a více se nestarat. Naším cílem je poskytnout Vám příjemný zážitek z nakupování. Naše snaha nekončí přijmutím Vaší objednávky.

Dobře zabalená zásilka

90% Vašich objednávek jsou sluchátka a přestože jsou již perfektně zabalená od výrobce, vkládáme je do pevné kartonové krabice s výplní. Pokud se rošťáci pošťáci rozhodnou hrát fotbal zrovna s Vaší zásilkou, vězte, že její obsah bez úhony přežije.

dobre-zabalena-zasilka-se-sluchatky

Šetříme přírodu

Většinu zásilek balíme do jednou použitých krabic od počítačové elektroniky (grafické karty, větráky, chladiče, modemy...). Těmto krabicím, které by jinak (snad) skončily ve sběrně papíru dáváme ještě jednu šanci jak posloužit.

zabaleni-sluchatek-bluedio-t2-plus-do-recyklovane-krabice

Jako výplň používáme bio rozložitelné vzduchové polštářky (1x použité) nebo papír z reklamních letáků.

bio-polstarky-jako-vypln-pro-ochranu-sluchatek

Nemusíte se bát, vše je naprosto čisté. Věci na balení odebíráme na základě dohody přímo ze skladů velkého distributora PC elektroniky.

Hlavně nezpanikařit

Občas se stane, že nám zákazník volá, že jsme mu poslali něco co nechtěl, aniž by otevřel svůj balíček. Prosíme nebojte se Vaší zásilku přijmout a otevřít. Všechny recyklované krabice jsou označeny žlutou nálepkou s upozorňujícím nápisem „recyklovaná krabice“.

nalepka-recyklovana-krabice-se-sluchatky

Pozor na drobnosti

Drobné produkty, jako například špunty do uší, lze velice snadno přehlédnout. Prosíme nevyhazujte obaly, dokud nezkontrolujete, že máte vše, co jste si objednali. Drobné předměty se snažíme co nejlépe zviditelnit ale i tak se mohou snadno zamíchat do výplně zásilek. Drobnosti také mohou být vloženy v jiném zboží objednávky (např. špunty vložené do pouzdra sluchátek).

spunty-do-usi-z-pametove-peny-zabaleny

Netradiční způsob balení

Na naše ekologické a zároveň ekonomické balení jsme hrdí. Díky mizivé nákupní ceně nemusíme zvyšovat ceny našich produktů a vše bezpečně zabalíme. Spolu s recyklačním poplatkem ještě více šetříme naší přírodu.