Originální sluchátka přímo z továrny

Veškeré zboží nakupujeme přímo od výrobců, z výrobního pásu putuje rovnou k nám. Garantujeme 100% originalitu všech nabízených sluchátek, reproduktorů a příslušenství.

Bluedio - Autorizovaný prodejce sluchátek pro Českou republiku, ČR.

Ochranné známky Awei, Bluedio, Dacom, Ipipoo

Někteří výrobci (Awei, Bluedio, Dacom, Ipipoo) na svá sluchátka přidávají ochranné známky zaručující originalitu sluchátek. Pokud jste sluchátka zakoupili jinde než u nás věnujte zvýšenou pozornost těmto známkám. Pakliže na výrobku nejsou zřejmě se nebude jednat o originál.

Většina těchto ochranných známek je vybavena stíratelným políčkem, které obsahuje verifikační kód. Tento kód slouží pro online ověření originality a lze ho zadat na stránkách výrobců. Ověřit sluchátka můžete zde (u většiny je nutné se nejprve registrovat): Awei, Bluedio, Dacom, Ipipoo

originalni-sluchatka-ochranne-znamky

Výrobky bez ochranných známek

Menší nebo začínající výrobci sluchátek na své produkty ochranné známky neumisťují. U takovýchto výrobků je potřeba dbát ještě větší opatrnosti, protože je lze snadněji padělat. Doporučujeme výrobky nakupovat pouze u ověřených prodejců (například my). Z naší nabídky se jedná například o značky KZ, QKZ, Jabees, Veggieg, Mix Hero

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení