Ostry OS200 náhradní špunty na sluchátka, zlepšující s mřížkou, sada

188 Kč 155,37 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
1.6.2021

Speciální náhradní nástavce na sluchátka do uší. Nástavce OS200 omezí „sykavky“ (příliš silné vysoké frekvence) a vylepší basové podání. Na rozdíl od běžných špuntů dokáží špunty OS200 odfiltrovat nepřesné frekvenční vrcholy a přidat detaily, atmosféru v nižším pásmu. Omezením nepříjemných extrémů, dochází k šetření sluchu a uši nebudou tak rychle unaveny. Jedná se o oblíbený doplněk pro HiFi sluchátka KZ ZS6 a ZS5. Vyrobeno ze silikonu. Špunty mají zabudovanou ochrannou mřížku a chrání sluchátka před poškozením ušním mazem. Špunty mají výšku 10mm a různé šířky S - 10mm , M - 12mm , L - 14mm. Nástavce jsou prodávány v sadě 3 párů. Vhodné pro sluchátka s průměrem zvukové trubice přibližně 5mm-6mm.

Nástavce nelze z hygienických důvodů po zakoupení vrátit.

kz-logo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylepšení zvuku sluchátek

Náhradní špunty OS200 mají speciální konstrukci, která se chová jako zvukový filtr. Ve vysokých a středních frekvencích špunty zjemní nepříjemné špičky (sykavky) a zpříjemní poslech. Basové frekvence jsou se špunty OS200 hlubší, detailnější, hutnější

Zlepšující náhradní špunty na sluchátka Ostry OS200. Zabrání sykavkám, ostrým vysokým frekvencím a zlepší, zesílí basy.

Speciální mřížka

Nástavce OS200 mají zabudované vestavěné mřížky. Svrchní mřížka plní funkci ochranou a spodní mřížky slouží jako zvukové filtry. Špunty tak kromě vylepšení zvuku poskytují dodatečnou ochranu proti nečistotám pro Vaše sluchátka. Nástavce jsou vhodné jako dodatečná ochrana proti ušnímu mazu.

Náhradní nástavce špunty s ochrannou mřížkou proti ušnímu mazu a nečistotám Ostry OS200.

Jakostní silikon

Polštářky jsou vyrobeny z průhledného silikonu, který se používá ve zdravotnictví. Nástavce jsou příjemné, hebké na dotek, výborně drží tvar. Špunty jsou anti-alergenní a hygienické.

Kvalitní silikonové nástavce na sluchátka do uší. Náhradní špunty, poštářky, silikony Ostry OS200.

Rozměry špuntů

Nástavce OS200 se prodávají v sadě 3 velikostí S, M, L. Všechny velikosti mají stejnou výšku a liší se pouze šířkou (S 10mm, M 12mm, L 14mm). Špunty jsou vhodné pro sluchátka s průměrem zvukové trubice přibližně 5-6mm.

Náhradní nástavce na sluchátka s průměrem zvukové trubice 5mm - 6mm.

Pěkné balení

Špunty Ostry OS200 jsou baleny v praktické, pevné, malé krabičce, kterou lze opakovaně uzavřít.

Plastova krabička s nástavci, špunty na sluchátka Ostry OS200.

Náhradní špunty, nástavce na sluchátka KZ ZS6 ZS5 ZS10.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní špunty na sluchátka
Hmotnost: 1 g
Materiál: Silikon
Paměťová pěna: ne
Univerzální: ano
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
M Avatar autora | 12.11.2019
Mám extrémní problém s pohodlím, ten prstenec s kovovou síťkou na špičce tipu mě neuvěřitelně nepříjemně tlačí v uchu :(