Awei X4 Crocodile držák mobilu do auta na mřížku

169 Kč
Prodej skončil
Barva

Praktický držák na mobil do auta. Speciální upevňovací mechanizmus, který je šetrný k mřížce ventilace. Držák se upevňuje pomocí rozevíracích pacek, které na rozdíl od zásuvných držáků nenamáhají plastové příčky ventilační mřížky. Minimální vzdálenost jednotlivých mřížek musí být 0,5 cm (většina mřížek). Držáček se upevní bez nářadí, spolehlivě a velice rychle. Chňapky držáku jsou pogumovány a lehce nakloněny, zajišťují spolehlivé uchycení mobilu. Výsuvnou packu držáku lze roztáhnout na šířku mobilu 5,6-8,5cm. Maximální tloušťka mobilu 1,3cm. Držák mobilu je možné otáčet o 360° a pevně zafixovat v požadovaném náklonu pomocí šroubovacího kloubu. Vyrobeno z odolného plastu (ABS a PVC). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolehlivé šetrné upevnění

Držák do mřížky ventilace Awei X4 Crocodile má speciální upevňovací mechanizmus. Díky rozevíracím kleštím nedochází k namáhání a ničení mřížek ventilace.

Aby držák Awei X4 šlo upevnit musí být vzdálenost mřížek alespoň 5mm, což má většina auto mřížek. Kleště lze rozevřít a uchytit na destičku se šířkou až 6mm.

Drzak do mrizky ventialce do auta Awei X4 Crocodile s rozeviracimi klestemi packami, které neničí ventilační mřížku.

Rychlá instalace a 360° rotace

Držák mobilu do mřížky ventilace nasadíte během několika sekund. Instalaci zvládne každý a není potřeba jakékoliv nářadí.

Držák je vybaven otočným kloubem s rotací 360°, mobil v držáku tak můžete libovolně natočit a používat horizontálně i vertikálně. Pomocí šroubovací matice se rotace držáku jednoduše zastaví v požadovaném náklonu.

Držák na mobil s rotací 360° a rychlou instalací do mřížky ventilace automobilu bez jakéhokoliv náčiní.

Kvalitní držák na mobil

Tělo Awei X4 Crocodile je vyrobeno z kvalitního ABS a PVC plastu. Chňapky na držení mobilu jsou lehce nakloněné dovnitř a mají protiskluzové pogumování. Packy bezpečně drží mobil i při větších otřesech. Svírací kleště pro upevnění do mřížky mají také pogumovanou protiskluzovou dotykovou plochu. Pogumování kromě pevnějšího úchopu zabraňuje poškrábání mobilu a větráků.

Speciální kvalitní držák do mřížky autoventilace s kelšťovým upevňovacím mechanizmem a pogumovanými packami Awei X4.

Mini držák na mobil do auta

Rozměry držáku v klidovém neroztaženém stavu jsou 6,2x7,2x3,8 cm (šířka, délka, výška). Malý nenápadný držáček prakticky nezabírá žádné místo na palubní desce nebo v kaslíku spolujezdce.

Malý držáček na mobil do auta - mini držák mobilu do ventilace.

Univerzální držák do auta

Mobil se v držáčku upevňuje pomocí výsuvné packy. Lze bezpečně upevnit mobily o úhlopříčce 3,5" až 6" s šířkou těla 5,6 až 8,5 cm. Tloušťka mobilu by neměla přesáhnout 1,3 cm.

Držák je kompatibilní se smartphony, iPhony, phablety, Windows phone a dalšími zařízeními.

Do držáčku lze upevnit mobily, iPhony, smartphony, phablety různé velikosti od 3,5 palců až do 6 palců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky mobilu do auta
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 38 g
Typ držáku: do auta
Materiál: ABS, PVC
Minimální velikost mobilu: 3,5"
Maximální velikost mobilu: 6"
Natočení: ano
Do ventilace: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: